Categories
Aktualno

STEPENICAMA DO POSTOLJA 539 skok 2024

Utrkom po Trsatskim stubama započeo je ovogodišnji, 25. riječki festival sporta i rekreacije Homo si teć-Rijeka Run koji i ove godine nudi ukupno 9 različitih utrka.

Prva je bila današnja, kratka ali izuzetno zahtjevna ruta, 463 metra dužine ali s čak 91 metrom visinske razlike od podnožja do cilja na Trsatu. 18 trkačica i 63 trkača uspješno je savladalo ukupno 539 stepenica, neki trkom, neki skokom ili hodanjem. Posebnost današnje utrke su i 2 rekorda – pobjednik u muškoj konkurenciji Ivan Vuletić oborio je vlastiti rekord od prošle godine s rezultatom 2:50,8 a pobjednica kod žena, Sara Superina je, nakon punih sedam godina, srušila rekord staze i danas stepenice savladala u vremenu 3:55,4.

Na današnjoj utrci TORPEDO RUNNERSI su, ne samo sudjelovali, već i osvojili 2 postolja! Bravo za svih a posebne čestitke našim curama:

MARTA MOČINIĆ – 1. mjesto F-40, ukupno žene 2. mjesto 04:14,2 ANA MIHALIĆ – 2. mjesto F-40, ukupno žene 3.mjesto 04:31,4

Ostali rezultati: Anton Jardas 12.mjesto M-40, 27. mjesto ukupno M 04:35,9, Sebastijan Vugrin 15.mjesto M-23, 45.mjesto ukupno M 05:08,0 i Renata Okretič 4.mjesto F-50, 16.mjesto ukupno Ž 07:04,7

13.04.2024. očekuje nas nova utrka Molo longo trk.