Categories
Aktualno

TORPEDO RUNNERSI USPJEŠNI NA KOČEVSKO OUTDOOR FESTIVALU – ANA MIHALIĆ I GORDAN DELUKA NA POSTOLJIMA U SVOJIM KATEGORIJAMA

Kočevsko outdoor festival – KOF jedan je od zanimljivih trail događanja u susjednoj Sloveniji. Održava se od 3. -5. lipnja i nudi mogućnost trail trčanja na utrkama duljine 10, 15, 30 i 60 km. Sve utrke prolaze Kočevskim krajem, a cilj imaju na Rudniškom jezeru u Kočevju. Prijavljenih trkača i trkačica na svim duljinama bilo je ove godine preko 400.

Trkači i trkačice iz SRU Torpedo Runnersa su prvi puta na ovom trail running outdoor festivalu, a odlučili su se za trail utrke na 15 i 30 km. Na utrci na 30 km je među ukupno prijavljenih cca 150 natjecatelja sudjelovalo troje hrabrih članova i članica SRU Torpedo Runners koji su na temperaturi koja je dosezala 34 stupnja savladali tehnički zahtjevnih 32,5 km i visinku razliku od 1016 metara.

Najbrži Torpdo Runners na ovoj utrci je bio Gordan Deluka s vremenom 4.05.53 sata. Ovim je rezultatom ostvario 3 mjesto u kategoriji! Utrku na 30 km su s uspjehom po teškim uvjetima završili i Ljiljana Mamić (4.53.33 sata) i Emanuel Ivković (4.49.54 sata). Na utrci na 15 km Torpedo Runnerse je vrlo uspješno predstavljala Ana Mihalić. Dužinu od 17,2 m uz visinsku razliku od 411 metara istrčala je u vremenu 1.44.44 sat te je s ovim vremenom osvojila 2. mjesto u kategoriji!

S obzirom na današnje uvjete za trčanje svima veliki bravo, a posebne čestitke osvajačima medalja za plasmane!